Keresés

Részletes keresés

petike23 Creative Commons License 2004-10-18 10:00:41 531

" ő évekkel ezelőtt megmondta, hogy csak használt lakást szabad venni. "

 

Pontosan !!

 

És magaddal kell vinni egy szakembert (lehetőleg azt, aki a felújítást fogja végezni), hogy mérje fel a lakást..

 

Üdv: Péter

Ulrika Creative Commons License 2004-10-17 13:31:44 527
Ha most vennek akkor en is hasznaltat vennek. Abbol a fajtabol aminek afala 50-60 cm vastag. Regi vekonyfalu lakasban is laktam es hiaba a tegla rosszabb mint a panel. Panelban is laktam. Most ujepitesuben lakom. De nincs jobb egy vilagos, 4m belmagassagu emeleti lakasnal ha lakasban gondolkodunk.

Szerintem.
(most egy gumicsirket kene lobogtatnom.:))

A hozzászólás:
Caipi Creative Commons License 2004-10-17 13:23:54 526
Szerintem a legtöbb újnak, mivel általában vékony csíkok, amiknek a két vékony végében vannak az ablakok, és azokhoz kell passzintani mindent. Nem beszélve az amerikai konyhákról.. Nem elég, hogy kajaszag van a nappaliban, hogy pl. a mi házunkban penészedik az ilyen konyhás nappalik fala a párától, mint nemrég láthattuk, még a hűtőp hangja is zavaró.. Aszonta tegnap a nagybátyám, aki mérnök, és egy sajátmaga által épített házban lakik, hogy ő évekkel ezelőtt megmondta, hogy csak használt lakást szabad venni. Nagyon értékeltük az öcsémmel ezt a kijelentést..:-) LAJA: Ja.. (Nem dadogok, helyeslek..:-) És ezért újabb 3 hónap?!?! - Viszont mondok Neked 1 jót: Árkád, aluljárószint, kajáldaplacc, Szamos Marcipán cukrászda.. Fogadok, hogy tudod, mire gondolok! (90-95%, de az eper meg a gesztenye meg a tiramisu 100! Persze szerintem..)
Előzmény:
Ulrika Creative Commons License 2004-10-17 13:12:47 525
Az lesz az. En is neztem anno az ott epulo lakasokat de nagyon rossz alaprajzaik voltak.

Szerintem.


Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!