Keresés

Részletes keresés

Caipi Creative Commons License 2004-10-17 13:23:54 526
Szerintem a legtöbb újnak, mivel általában vékony csíkok, amiknek a két vékony végében vannak az ablakok, és azokhoz kell passzintani mindent. Nem beszélve az amerikai konyhákról.. Nem elég, hogy kajaszag van a nappaliban, hogy pl. a mi házunkban penészedik az ilyen konyhás nappalik fala a párától, mint nemrég láthattuk, még a hűtőp hangja is zavaró.. Aszonta tegnap a nagybátyám, aki mérnök, és egy sajátmaga által épített házban lakik, hogy ő évekkel ezelőtt megmondta, hogy csak használt lakást szabad venni. Nagyon értékeltük az öcsémmel ezt a kijelentést..:-) LAJA: Ja.. (Nem dadogok, helyeslek..:-) És ezért újabb 3 hónap?!?! - Viszont mondok Neked 1 jót: Árkád, aluljárószint, kajáldaplacc, Szamos Marcipán cukrászda.. Fogadok, hogy tudod, mire gondolok! (90-95%, de az eper meg a gesztenye meg a tiramisu 100! Persze szerintem..)
A hozzászólás:
Ulrika Creative Commons License 2004-10-17 13:12:47 525
Az lesz az. En is neztem anno az ott epulo lakasokat de nagyon rossz alaprajzaik voltak.

Szerintem.


Előzmény:
Caipi Creative Commons License 2004-10-17 09:49:12 523
Lehet, tényleg nem tudom, pedig anno végignéztem az összes papírjukat. De aztán nagyon sokáig nem adták át, mert holmi fővállalkozó pereskedett az alvállalkozójával, vagy valahogy így, és azóta elfelejtettem. Mindenesetre a Podmaniczky és a Rózsa u. sarkán van.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!