|
|
|
|
 |
Caipi
2004-10-17 13:23:54
|
526
|
| Szerintem a legtöbb újnak, mivel általában vékony csíkok, amiknek a két vékony végében vannak az ablakok, és azokhoz kell passzintani mindent. Nem beszélve az amerikai konyhákról.. Nem elég, hogy kajaszag van a nappaliban, hogy pl. a mi házunkban penészedik az ilyen konyhás nappalik fala a párától, mint nemrég láthattuk, még a hűtőp hangja is zavaró.. Aszonta tegnap a nagybátyám, aki mérnök, és egy sajátmaga által épített házban lakik, hogy ő évekkel ezelőtt megmondta, hogy csak használt lakást szabad venni. Nagyon értékeltük az öcsémmel ezt a kijelentést..:-)
LAJA: Ja.. (Nem dadogok, helyeslek..:-) És ezért újabb 3 hónap?!?! - Viszont mondok Neked 1 jót: Árkád, aluljárószint, kajáldaplacc, Szamos Marcipán cukrászda.. Fogadok, hogy tudod, mire gondolok! (90-95%, de az eper meg a gesztenye meg a tiramisu 100! Persze szerintem..) |
|
A hozzászólás:
 |
Ulrika
2004-10-17 13:12:47
|
525
|
Az lesz az. En is neztem anno az ott epulo lakasokat de nagyon rossz alaprajzaik voltak.
Szerintem.
|
|
Előzmény:
 |
Caipi
2004-10-17 09:49:12
|
523
|
| Lehet, tényleg nem tudom, pedig anno végignéztem az összes papírjukat. De aztán nagyon sokáig nem adták át, mert holmi fővállalkozó pereskedett az alvállalkozójával, vagy valahogy így, és azóta elfelejtettem. Mindenesetre a Podmaniczky és a Rózsa u. sarkán van. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|