Keresés

Részletes keresés

Ulrika Creative Commons License 2004-10-17 13:12:47 525
Az lesz az. En is neztem anno az ott epulo lakasokat de nagyon rossz alaprajzaik voltak.

Szerintem.


A hozzászólás:
Caipi Creative Commons License 2004-10-17 09:49:12 523
Lehet, tényleg nem tudom, pedig anno végignéztem az összes papírjukat. De aztán nagyon sokáig nem adták át, mert holmi fővállalkozó pereskedett az alvállalkozójával, vagy valahogy így, és azóta elfelejtettem. Mindenesetre a Podmaniczky és a Rózsa u. sarkán van.
Előzmény:
Ulrika Creative Commons License 2004-10-17 08:20:44 522
Talan az Izabella Kert lehetett?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!