|
|
|
|
 |
Ulrika
2004-10-17 13:12:47
|
525
|
Az lesz az. En is neztem anno az ott epulo lakasokat de nagyon rossz alaprajzaik voltak.
Szerintem.
|
|
A hozzászólás:
 |
Caipi
2004-10-17 09:49:12
|
523
|
| Lehet, tényleg nem tudom, pedig anno végignéztem az összes papírjukat. De aztán nagyon sokáig nem adták át, mert holmi fővállalkozó pereskedett az alvállalkozójával, vagy valahogy így, és azóta elfelejtettem. Mindenesetre a Podmaniczky és a Rózsa u. sarkán van. |
|
Előzmény:
 |
Ulrika
2004-10-17 08:20:44
|
522
|
Talan az Izabella Kert lehetett?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|