Keresés

Részletes keresés

Caipi Creative Commons License 2004-10-17 09:49:12 523
Lehet, tényleg nem tudom, pedig anno végignéztem az összes papírjukat. De aztán nagyon sokáig nem adták át, mert holmi fővállalkozó pereskedett az alvállalkozójával, vagy valahogy így, és azóta elfelejtettem. Mindenesetre a Podmaniczky és a Rózsa u. sarkán van.
A hozzászólás:
Ulrika Creative Commons License 2004-10-17 08:20:44 522
Talan az Izabella Kert lehetett?
Előzmény:
Caipi Creative Commons License 2004-10-16 22:05:44 521
Igazán szép...:-) De hun vannak a rémséges képek?! Az öcsémék is átvették az új lakásukat a Rózsa utcában (mittomén higy híjják azt a lakóparkot), nem laknak ugyan ott, de állítólag áthallás nincs, minden más viszont van. Már rettegnek, mert sorozatban áznak el a lakások.. Aszongyák azt mesélte a festő, hogy életében ennyi embert nem látott sírni, a lakók az udvaron bömböltek..:-(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!