|
|
|
|
 |
Caipi
2004-10-17 09:49:12
|
523
|
| Lehet, tényleg nem tudom, pedig anno végignéztem az összes papírjukat. De aztán nagyon sokáig nem adták át, mert holmi fővállalkozó pereskedett az alvállalkozójával, vagy valahogy így, és azóta elfelejtettem. Mindenesetre a Podmaniczky és a Rózsa u. sarkán van. |
|
A hozzászólás:
 |
Ulrika
2004-10-17 08:20:44
|
522
|
Talan az Izabella Kert lehetett?
|
|
Előzmény:
 |
Caipi
2004-10-16 22:05:44
|
521
|
| Igazán szép...:-) De hun vannak a rémséges képek?! Az öcsémék is átvették az új lakásukat a Rózsa utcában (mittomén higy híjják azt a lakóparkot), nem laknak ugyan ott, de állítólag áthallás nincs, minden más viszont van. Már rettegnek, mert sorozatban áznak el a lakások.. Aszongyák azt mesélte a festő, hogy életében ennyi embert nem látott sírni, a lakók az udvaron bömböltek..:-( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|