|
|
|
|
 |
Nannics
2004-10-20 11:34:34
|
535
|
Jaaj, engem nagyon erdekelne, hogy melyik haz, mert a mi hazunkat (es benne az osszes lakast) a ket epitkezes tette tonkre (kiastak az alapunkat:), az egyik ceg azota sem fizette ki a karteritest. Izabella, vagy Rozsa 2000 Kft?
(nekem amugy is olyan vicces, hogy egy Kft lakohazakat epithet) |
|
 |
Ulrika
2004-10-17 08:20:44
|
522
|
Talan az Izabella Kert lehetett?
|
|
A hozzászólás:
 |
Caipi
2004-10-16 22:05:44
|
521
|
| Igazán szép...:-) De hun vannak a rémséges képek?! Az öcsémék is átvették az új lakásukat a Rózsa utcában (mittomén higy híjják azt a lakóparkot), nem laknak ugyan ott, de állítólag áthallás nincs, minden más viszont van. Már rettegnek, mert sorozatban áznak el a lakások.. Aszongyák azt mesélte a festő, hogy életében ennyi embert nem látott sírni, a lakók az udvaron bömböltek..:-( |
|
Előzmény:
 |
Csinbarát
2004-10-16 15:31:11
|
520
|
Plusz egy kép a munkáim közül:  |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|