Keresés

Részletes keresés

Nannics Creative Commons License 2004-10-20 11:34:34 535

Jaaj, engem nagyon erdekelne, hogy melyik haz, mert a mi hazunkat (es benne az osszes lakast) a ket epitkezes tette tonkre (kiastak az alapunkat:), az egyik ceg azota sem fizette ki a karteritest. Izabella, vagy Rozsa 2000 Kft?

 

(nekem amugy is olyan vicces, hogy egy Kft lakohazakat epithet)

Ulrika Creative Commons License 2004-10-17 08:20:44 522
Talan az Izabella Kert lehetett?
A hozzászólás:
Caipi Creative Commons License 2004-10-16 22:05:44 521
Igazán szép...:-) De hun vannak a rémséges képek?! Az öcsémék is átvették az új lakásukat a Rózsa utcában (mittomén higy híjják azt a lakóparkot), nem laknak ugyan ott, de állítólag áthallás nincs, minden más viszont van. Már rettegnek, mert sorozatban áznak el a lakások.. Aszongyák azt mesélte a festő, hogy életében ennyi embert nem látott sírni, a lakók az udvaron bömböltek..:-(
Előzmény:
Csinbarát Creative Commons License 2004-10-16 15:31:11 520
Plusz egy kép a munkáim közül:

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!