|
|
|
|
 |
Phantasy
2004-10-15 11:25:06
|
177
|
| Sajnos a szetter hajlamos erre. Az általam ismert szetterek 90% ebben pusztult el származásától függetlenül. Ha örökletes is akkor még valahol ősapáik környékén keresendő a baj. |
|
A hozzászólás:
 |
bubozse
2004-10-15 11:21:01
|
176
|
Sziasztok! Bocs, nem olvastam vissza (csak a képeket nézegettem) és lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de a daganatra való hajlamot nem lehet örökölni? Itt sokan "rokonok" és mind daganatos.... :(((((((( |
|
Előzmény:
 |
trisa
2004-10-15 11:15:16
|
175
|
Ó, egy rokon! :-) Ráadásul duplán is!
Hát, vacak dolog ez a daganat. Azt gondolná az ember, hogy állatoknál ez nem jellemző annyira. Dodónak májdaganata volt. Most ott nyugszik apukám telkén. Tobi meg a miénken. Azért jobb lenne, ha inkább élnének még....
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|