Keresés

Részletes keresés

Phantasy Creative Commons License 2004-10-15 11:25:06 177
Sajnos a szetter hajlamos erre. Az általam ismert szetterek 90% ebben pusztult el származásától függetlenül. Ha örökletes is akkor még valahol ősapáik környékén keresendő a baj.
A hozzászólás:
bubozse Creative Commons License 2004-10-15 11:21:01 176

Sziasztok! Bocs, nem olvastam vissza (csak a képeket nézegettem) és lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de a daganatra való hajlamot nem lehet örökölni? Itt sokan "rokonok" és mind daganatos.... :((((((((

Előzmény:
trisa Creative Commons License 2004-10-15 11:15:16 175

 

 Ó, egy rokon! :-) Ráadásul duplán is!

 Hát, vacak dolog ez a daganat. Azt gondolná az ember, hogy állatoknál ez nem jellemző annyira. Dodónak májdaganata volt. Most ott nyugszik apukám telkén. Tobi meg a miénken. Azért jobb lenne, ha inkább élnének még....

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!