Keresés

Részletes keresés

bubozse Creative Commons License 2004-10-15 11:21:01 176

Sziasztok! Bocs, nem olvastam vissza (csak a képeket nézegettem) és lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de a daganatra való hajlamot nem lehet örökölni? Itt sokan "rokonok" és mind daganatos.... :((((((((

A hozzászólás:
trisa Creative Commons License 2004-10-15 11:15:16 175

 

 Ó, egy rokon! :-) Ráadásul duplán is!

 Hát, vacak dolog ez a daganat. Azt gondolná az ember, hogy állatoknál ez nem jellemző annyira. Dodónak májdaganata volt. Most ott nyugszik apukám telkén. Tobi meg a miénken. Azért jobb lenne, ha inkább élnének még....

 

Előzmény:
Phantasy Creative Commons License 2004-10-15 10:42:59 174

A miénk  Nádasjáró Sellő és Fairray Marquis szülőktől származott, így szegről-végrők mindenféleképpen rokonok volnánk ezek szerint már régóta.

Mi is daganat miatt veszítettük el szeretett kutyunkat. A műtétek ellenére (emlődaganat) áttétes lett így tüdődaganat miatt kellett végső búcsút vennünk tőle.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!