Keresés

Részletes keresés

trisa Creative Commons License 2004-10-15 11:15:16 175

 

 Ó, egy rokon! :-) Ráadásul duplán is!

 Hát, vacak dolog ez a daganat. Azt gondolná az ember, hogy állatoknál ez nem jellemző annyira. Dodónak májdaganata volt. Most ott nyugszik apukám telkén. Tobi meg a miénken. Azért jobb lenne, ha inkább élnének még....

 

A hozzászólás:
Phantasy Creative Commons License 2004-10-15 10:42:59 174

A miénk  Nádasjáró Sellő és Fairray Marquis szülőktől származott, így szegről-végrők mindenféleképpen rokonok volnánk ezek szerint már régóta.

Mi is daganat miatt veszítettük el szeretett kutyunkat. A műtétek ellenére (emlődaganat) áttétes lett így tüdődaganat miatt kellett végső búcsút vennünk tőle.

 

Előzmény:
trisa Creative Commons License 2004-10-15 09:47:41 173

 

 Az első szetink Bozótjáró Dodó volt és a Nádasjáró vonalat képviselte.

Még élhetne a korától, 1991-ben született és ő volt az egyetlen fiú az alomban. Eszméletlen aranyosan nézett ki: tulajdonképpen a fülein, a két szeme alatt levő könnycseppformájú folton, meg egy hatalmas popsi folton kívül tiszta fehér volt pici korában. Sajnos 7 éves korában meghalt, daganata volt és kénytelenek voltunk elaltani szegényt, amikor már nem lehetett karban tartani az állapotát.

Látom a ti első szetitek azért szebb kort élt meg.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!