|
|
|
|
 |
Phantasy
2004-10-15 10:42:59
|
174
|
A miénk Nádasjáró Sellő és Fairray Marquis szülőktől származott, így szegről-végrők mindenféleképpen rokonok volnánk ezek szerint már régóta.
Mi is daganat miatt veszítettük el szeretett kutyunkat. A műtétek ellenére (emlődaganat) áttétes lett így tüdődaganat miatt kellett végső búcsút vennünk tőle.
|
|
A hozzászólás:
 |
trisa
2004-10-15 09:47:41
|
173
|
Az első szetink Bozótjáró Dodó volt és a Nádasjáró vonalat képviselte.
Még élhetne a korától, 1991-ben született és ő volt az egyetlen fiú az alomban. Eszméletlen aranyosan nézett ki: tulajdonképpen a fülein, a két szeme alatt levő könnycseppformájú folton, meg egy hatalmas popsi folton kívül tiszta fehér volt pici korában. Sajnos 7 éves korában meghalt, daganata volt és kénytelenek voltunk elaltani szegényt, amikor már nem lehetett karban tartani az állapotát.
Látom a ti első szetitek azért szebb kort élt meg.
|
|
Előzmény:
 |
Phantasy
2004-10-15 09:18:19
|
172
|

Ő az előző szetterünk (1992.02.29-2002.05.09.)a Spotted-Sphinx kennelből való.
A képen 2 éves leányzó. Nagyon szerettem.
A Ti első szetitek honnan származott? Ő még meg van? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|