|
|
|
|
 |
trisa
2004-10-15 09:47:41
|
173
|
Az első szetink Bozótjáró Dodó volt és a Nádasjáró vonalat képviselte.
Még élhetne a korától, 1991-ben született és ő volt az egyetlen fiú az alomban. Eszméletlen aranyosan nézett ki: tulajdonképpen a fülein, a két szeme alatt levő könnycseppformájú folton, meg egy hatalmas popsi folton kívül tiszta fehér volt pici korában. Sajnos 7 éves korában meghalt, daganata volt és kénytelenek voltunk elaltani szegényt, amikor már nem lehetett karban tartani az állapotát.
Látom a ti első szetitek azért szebb kort élt meg.
|
|
A hozzászólás:
 |
Phantasy
2004-10-15 09:18:19
|
172
|

Ő az előző szetterünk (1992.02.29-2002.05.09.)a Spotted-Sphinx kennelből való.
A képen 2 éves leányzó. Nagyon szerettem.
A Ti első szetitek honnan származott? Ő még meg van? |
|
Előzmény:
 |
trisa
2004-10-14 14:21:48
|
170
|
Én egyébként le is döbbentem, amikor a tenyésztőnél megláttam, hogy milyen óriási tud lenni egy angol szetter. Nekünk az első (persze nem angol vérvonal meg ilyesmi) szetink, fiú létére a Fanta mamája magasságának a háromnegyedét érte el kb.
Fantának is alapból bűnbánó arckifejezése van, ahogy látom:-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|