Keresés

Részletes keresés

trisa Creative Commons License 2004-10-15 09:47:41 173

 

 Az első szetink Bozótjáró Dodó volt és a Nádasjáró vonalat képviselte.

Még élhetne a korától, 1991-ben született és ő volt az egyetlen fiú az alomban. Eszméletlen aranyosan nézett ki: tulajdonképpen a fülein, a két szeme alatt levő könnycseppformájú folton, meg egy hatalmas popsi folton kívül tiszta fehér volt pici korában. Sajnos 7 éves korában meghalt, daganata volt és kénytelenek voltunk elaltani szegényt, amikor már nem lehetett karban tartani az állapotát.

Látom a ti első szetitek azért szebb kort élt meg.

 

A hozzászólás:
Phantasy Creative Commons License 2004-10-15 09:18:19 172

 

Ő az előző szetterünk (1992.02.29-2002.05.09.)a Spotted-Sphinx kennelből való.

A képen 2 éves leányzó. Nagyon szerettem.

 

A Ti első szetitek honnan származott? Ő még meg van?

Előzmény:
trisa Creative Commons License 2004-10-14 14:21:48 170

 

 Én egyébként le is döbbentem, amikor a tenyésztőnél megláttam, hogy milyen óriási tud lenni egy angol szetter. Nekünk az első (persze nem angol vérvonal meg ilyesmi) szetink, fiú létére a Fanta mamája magasságának a háromnegyedét érte el kb.

 

 Fantának is alapból bűnbánó arckifejezése van, ahogy látom:-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!