|
|
|
|
 |
Phantasy
2004-10-15 09:18:19
|
172
|

Ő az előző szetterünk (1992.02.29-2002.05.09.)a Spotted-Sphinx kennelből való.
A képen 2 éves leányzó. Nagyon szerettem.
A Ti első szetitek honnan származott? Ő még meg van? |
|
A hozzászólás:
 |
trisa
2004-10-14 14:21:48
|
170
|
Én egyébként le is döbbentem, amikor a tenyésztőnél megláttam, hogy milyen óriási tud lenni egy angol szetter. Nekünk az első (persze nem angol vérvonal meg ilyesmi) szetink, fiú létére a Fanta mamája magasságának a háromnegyedét érte el kb.
Fantának is alapból bűnbánó arckifejezése van, ahogy látom:-) |
|
Előzmény:
 |
Phantasy
2004-10-07 22:08:09
|
166
|
Nézegetem a szetter topicot is. Fanta már elérte szerintem. Volt idő amikor a feneke magasabban volt a marjánál, azt hallottam, hogy amíg növésben van addig lehet ilyen. Mostmár szintbe állt, így gondolom elérte a felnőttkori méretét. Elég magas kutya úgyhogy remélem tovább már nem nő.

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|