Keresés

Részletes keresés

Phantasy Creative Commons License 2004-10-15 09:18:19 172

 

Ő az előző szetterünk (1992.02.29-2002.05.09.)a Spotted-Sphinx kennelből való.

A képen 2 éves leányzó. Nagyon szerettem.

 

A Ti első szetitek honnan származott? Ő még meg van?

A hozzászólás:
trisa Creative Commons License 2004-10-14 14:21:48 170

 

 Én egyébként le is döbbentem, amikor a tenyésztőnél megláttam, hogy milyen óriási tud lenni egy angol szetter. Nekünk az első (persze nem angol vérvonal meg ilyesmi) szetink, fiú létére a Fanta mamája magasságának a háromnegyedét érte el kb.

 

 Fantának is alapból bűnbánó arckifejezése van, ahogy látom:-)

Előzmény:
Phantasy Creative Commons License 2004-10-07 22:08:09 166

Nézegetem a szetter topicot is. Fanta már elérte szerintem. Volt idő amikor a feneke magasabban volt a marjánál, azt hallottam, hogy amíg növésben van addig lehet ilyen. Mostmár szintbe állt, így gondolom elérte a felnőttkori méretét. Elég magas kutya úgyhogy remélem tovább már nem nő.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!