Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
WiZARD Creative Commons License 2004-10-13 18:20:10 172
ja van 20ért, de ami használható az 70-200K között van, árral majdnem arányos a tudás/használhatóság. :)
Előzmény:
Gernyo Creative Commons License 2004-10-13 13:06:42 170

OFF

lehet ám kapni radarjelzőt...és azt hivatalosan is használhatod már...A hatékonyságának utánna kell nézni..ára kb 20.000,-

ON

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!