Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Champace Creative Commons License 2004-10-13 11:18:53 169

2 megjegyzés.

1. jogi: a www.szanalmas.hu-n néhány napja belinkeltek egy olyan szabálysértési határozatot, amiben elmarasztalták azt a motorost, aki a rendszámját bowdennel felhajtotta szükség esetén.

2. technikai: nem kell a rendszámot vakuznod, elég a rendszám mellett a rendőr irányába (gyk: előre)

 

Előzmény:
WiZARD Creative Commons License 2004-10-13 11:01:14 168

előre is elnézést kérek a nagyon offtopic hozzászólásomhoz, de mégis idetartozik kicsit :)

 

tegnap a rend éber őrei jól lefotóztak/szembevakuztak.

azóta azon agyalok, hogy ha ezt nem is, de legalább a következményeket hogy lehet elkerülni.

 

eszembe 5lött egy olyan megoldás, hogy mi lenne, ha a képet tenném használhatatlanná. "csinálnék"/vennék valami erős vakut, amit optikai slaveként lehet használni, és amikor ők villantanak, akkor elsül. a vakut a saját rendszámomra nyomnám, kellőképp erősnek kell lennie, hogy a képen annyira túlexponálja a rendszámot, hogy az olvashatatlan legyen.

 

szerintetek valahogy megoldható?

(mondjuk egyik legnagyobb gond, a vaku elhelyezése lenne...)

vajon van ebben bármi illegális?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!