Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
_db Creative Commons License 2004-10-12 20:41:52 164
Bocs, azt hittem az A1 fórumban vagyok. Szóval ez a Minolta DiMAGE A1-re vonatkozik, de van egy olyan sejtésem, hogy az érdekel :D
Előzmény:
_db Creative Commons License 2004-10-12 20:40:17 163
A manual szerint 400V talpfeszültségig nincs gond.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!