Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
belepofazok Creative Commons License 2004-10-12 20:10:02 10
Ja, valahol Pest vagy közelében lenne jó...
Előzmény:
belepofazok Creative Commons License 2004-10-12 20:07:18 9
Esetleg jó asztalost tud valaki? Arról álmodozom, hogy saját tervem alapján építtetem meg a bútort. Jó lenne tudni, kihez forduljak. Az elképzelt bútor relatíve egyszerű felépítésű lenne...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!