Keresés

Részletes keresés

trisa Creative Commons License 2004-10-14 14:21:48 170

 

 Én egyébként le is döbbentem, amikor a tenyésztőnél megláttam, hogy milyen óriási tud lenni egy angol szetter. Nekünk az első (persze nem angol vérvonal meg ilyesmi) szetink, fiú létére a Fanta mamája magasságának a háromnegyedét érte el kb.

 

 Fantának is alapból bűnbánó arckifejezése van, ahogy látom:-)

A hozzászólás:
Phantasy Creative Commons License 2004-10-07 22:08:09 166

Nézegetem a szetter topicot is. Fanta már elérte szerintem. Volt idő amikor a feneke magasabban volt a marjánál, azt hallottam, hogy amíg növésben van addig lehet ilyen. Mostmár szintbe állt, így gondolom elérte a felnőttkori méretét. Elég magas kutya úgyhogy remélem tovább már nem nő.

Előzmény:
trisa Creative Commons License 2004-10-07 09:56:31 163

 

 Szia Phantasy,

 

 Már hiányoltalak a szetter topicról :-))

 Robin teljesen véletlenül állt meg viszonylag tűrhetően, a körben ilyesmit nem produkált :-)

Olyan cukik ezek a kölyök szetterek, a kis nyakigláb külsejükkel.

Fanta már elérte a végleges magasságát?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!