|
|
|
|
 |
trisa
2004-10-14 14:21:48
|
170
|
Én egyébként le is döbbentem, amikor a tenyésztőnél megláttam, hogy milyen óriási tud lenni egy angol szetter. Nekünk az első (persze nem angol vérvonal meg ilyesmi) szetink, fiú létére a Fanta mamája magasságának a háromnegyedét érte el kb.
Fantának is alapból bűnbánó arckifejezése van, ahogy látom:-) |
|
A hozzászólás:
 |
Phantasy
2004-10-07 22:08:09
|
166
|
Nézegetem a szetter topicot is. Fanta már elérte szerintem. Volt idő amikor a feneke magasabban volt a marjánál, azt hallottam, hogy amíg növésben van addig lehet ilyen. Mostmár szintbe állt, így gondolom elérte a felnőttkori méretét. Elég magas kutya úgyhogy remélem tovább már nem nő.

|
|
Előzmény:
 |
trisa
2004-10-07 09:56:31
|
163
|
Szia Phantasy,
Már hiányoltalak a szetter topicról :-))
Robin teljesen véletlenül állt meg viszonylag tűrhetően, a körben ilyesmit nem produkált :-)
Olyan cukik ezek a kölyök szetterek, a kis nyakigláb külsejükkel.
Fanta már elérte a végleges magasságát? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|