Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2004-10-07 13:05:32 184
Nemtom, SD-ket csak a pda-hoz használok, de én csak Kingstont vettem, azzal nem volt baj. Valamelyik HP gép (C635?) híres volt ilyesmiről, hogy meghalik benne a kártya. Esetleg kérdezz rá gép- és kártyatípussal a digitfotós topikban.
Előzmény:
Gömbtatu Creative Commons License 2004-10-07 12:59:19 183
Asszem SD? 128-as. Még csak óccsó se volt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!