Keresés

Részletes keresés

trisa Creative Commons License 2004-10-07 10:20:29 165
 Máris megyek és nézem:-), tényleg nem jártam arra
A hozzászólás:
Anzika Creative Commons License 2004-10-07 10:13:24 164

Trisa!

 

A kiállítok kuckó-bn a 295-ben kérdeztem valamit, arra szeretnélek mgkérni, hogy válaszolj rá. Gondolom nem vetted észre.

Előzmény:
trisa Creative Commons License 2004-10-07 09:56:31 163

 

 Szia Phantasy,

 

 Már hiányoltalak a szetter topicról :-))

 Robin teljesen véletlenül állt meg viszonylag tűrhetően, a körben ilyesmit nem produkált :-)

Olyan cukik ezek a kölyök szetterek, a kis nyakigláb külsejükkel.

Fanta már elérte a végleges magasságát?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!