|
|
|
|
 |
trisa
2004-10-07 10:20:29
|
165
|
| Máris megyek és nézem:-), tényleg nem jártam arra |
|
A hozzászólás:
 |
Anzika
2004-10-07 10:13:24
|
164
|
Trisa!
A kiállítok kuckó-bn a 295-ben kérdeztem valamit, arra szeretnélek mgkérni, hogy válaszolj rá. Gondolom nem vetted észre. |
|
Előzmény:
 |
trisa
2004-10-07 09:56:31
|
163
|
Szia Phantasy,
Már hiányoltalak a szetter topicról :-))
Robin teljesen véletlenül állt meg viszonylag tűrhetően, a körben ilyesmit nem produkált :-)
Olyan cukik ezek a kölyök szetterek, a kis nyakigláb külsejükkel.
Fanta már elérte a végleges magasságát? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|