|
|
|
|
 |
Phantasy
2004-10-07 22:08:09
|
166
|
Nézegetem a szetter topicot is. Fanta már elérte szerintem. Volt idő amikor a feneke magasabban volt a marjánál, azt hallottam, hogy amíg növésben van addig lehet ilyen. Mostmár szintbe állt, így gondolom elérte a felnőttkori méretét. Elég magas kutya úgyhogy remélem tovább már nem nő.

|
|
 |
Anzika
2004-10-07 10:13:24
|
164
|
Trisa!
A kiállítok kuckó-bn a 295-ben kérdeztem valamit, arra szeretnélek mgkérni, hogy válaszolj rá. Gondolom nem vetted észre. |
|
A hozzászólás:
 |
trisa
2004-10-07 09:56:31
|
163
|
Szia Phantasy,
Már hiányoltalak a szetter topicról :-))
Robin teljesen véletlenül állt meg viszonylag tűrhetően, a körben ilyesmit nem produkált :-)
Olyan cukik ezek a kölyök szetterek, a kis nyakigláb külsejükkel.
Fanta már elérte a végleges magasságát? |
|
Előzmény:
 |
Phantasy
2004-10-07 08:09:16
|
162
|
Nagyon szép Robin. Milyen szépen megáll.
Fanta 4 hónaposan.  |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|