Keresés

Részletes keresés

Phantasy Creative Commons License 2004-10-07 22:08:09 166

Nézegetem a szetter topicot is. Fanta már elérte szerintem. Volt idő amikor a feneke magasabban volt a marjánál, azt hallottam, hogy amíg növésben van addig lehet ilyen. Mostmár szintbe állt, így gondolom elérte a felnőttkori méretét. Elég magas kutya úgyhogy remélem tovább már nem nő.

Anzika Creative Commons License 2004-10-07 10:13:24 164

Trisa!

 

A kiállítok kuckó-bn a 295-ben kérdeztem valamit, arra szeretnélek mgkérni, hogy válaszolj rá. Gondolom nem vetted észre.

A hozzászólás:
trisa Creative Commons License 2004-10-07 09:56:31 163

 

 Szia Phantasy,

 

 Már hiányoltalak a szetter topicról :-))

 Robin teljesen véletlenül állt meg viszonylag tűrhetően, a körben ilyesmit nem produkált :-)

Olyan cukik ezek a kölyök szetterek, a kis nyakigláb külsejükkel.

Fanta már elérte a végleges magasságát?

Előzmény:
Phantasy Creative Commons License 2004-10-07 08:09:16 162

Nagyon szép Robin. Milyen szépen megáll.

 

Fanta 4 hónaposan.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!