|
|
|
|
 |
trisa
2004-10-07 09:56:31
|
163
|
Szia Phantasy,
Már hiányoltalak a szetter topicról :-))
Robin teljesen véletlenül állt meg viszonylag tűrhetően, a körben ilyesmit nem produkált :-)
Olyan cukik ezek a kölyök szetterek, a kis nyakigláb külsejükkel.
Fanta már elérte a végleges magasságát? |
|
A hozzászólás:
 |
Phantasy
2004-10-07 08:09:16
|
162
|
Nagyon szép Robin. Milyen szépen megáll.
Fanta 4 hónaposan.  |
|
Előzmény:
 |
trisa
2004-10-06 13:49:16
|
161
|
Hát akkor: Robin, a nagy kedvenc  |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|