Keresés

Részletes keresés

trisa Creative Commons License 2004-10-07 09:56:31 163

 

 Szia Phantasy,

 

 Már hiányoltalak a szetter topicról :-))

 Robin teljesen véletlenül állt meg viszonylag tűrhetően, a körben ilyesmit nem produkált :-)

Olyan cukik ezek a kölyök szetterek, a kis nyakigláb külsejükkel.

Fanta már elérte a végleges magasságát?

A hozzászólás:
Phantasy Creative Commons License 2004-10-07 08:09:16 162

Nagyon szép Robin. Milyen szépen megáll.

 

Fanta 4 hónaposan.

Előzmény:
trisa Creative Commons License 2004-10-06 13:49:16 161

 

  Hát akkor: Robin, a nagy kedvenc

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!