Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
hakos Creative Commons License 2004-10-06 21:54:26 279
hali,
a belso utrol annyit lehet tudni, hogy amikor mindegyik haz megkapta a hasznalatbaveteli engedelyt, akkor a beruhazoknak le kell adni valamekkora teruletet az Onkormanyzatnak. Valoszinuleg ez a terulet epp az uttal azonos nagysagu lesz.
Szoval ez ev vege korul varhato ez az atadas. Addig a beruhazok tulajdona.
Előzmény:
Daneel Creative Commons License 2004-09-28 10:42:11 278

Szervusztok!

 

A 'B' épületnek nyitottunk egy topikot, hogy az arra vonatkozó dolgokat ott tudjuk megbeszélni.

 

Ugyanakkor: Ki mit tud a belső út tulajdonviszonyáról? Nekünk a szerződéskötéskor azt mondták közterület lesz, vagyis átadják Budakalász önkormányzatának. Most azonban más "szelek fújnak".

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!