|
|
|
|
 |
Törölt nick
2004-10-05 20:50:19
|
390
|
| ...van ott több kérdés is... amúgy szvsz változtak, valamennyit... egy-egy ág változott, eltért, némelyik nagyon megváltozott - lásd az embert, aki robbantott a kommnikció kifejlesztésével, sokkal sikeresebb lett, mint a többi élőlény -, s másik jól funkcionált azon a szinten ahol korábban, az nem nagyon változott... mi ebben a furcsa... épp fordítva lenne érthetetlen... |
|
A hozzászólás:
 |
rinpoce
2004-10-04 21:13:55
|
388
|
| már csak egy problémám van aha a gyikkok a madarak ösei voltak, mintahogy a majomféle az ember öse, akkor a gyikok és a majmok miért nem fejlödtek tovább????? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|