Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ferint Creative Commons License 2004-10-04 12:10:51 175

Secure digital való neked.

MMC-t ne vegyél csak ha nagyon olcsó vétel...

Előzmény:
SzVFE Creative Commons License 2004-10-04 03:16:33 172
Sziasztok,van egy amatőr kérdésem. Milyen memóriakártya való a gépembe (Kodak cx 7300)? Az árlistákon olyanokat látok pl. hogy Sec. Di.,Compact Flash, Smart Media, Multimedia card, Smart media, Memory stick, XD picture card, ezek között mi a különbség? Kösz

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!