Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
puhatest Creative Commons License 2004-10-04 09:15:22 173
Szerintem Sec.Di. (Az MMC is belemegy, de az annyival lassab, talán drágább is?, hogy csak az SD-t tanácsolom)
De az index digicamon ritkán írják el, ott is megnézheted.
Előzmény:
SzVFE Creative Commons License 2004-10-04 03:16:33 172
Sziasztok,van egy amatőr kérdésem. Milyen memóriakártya való a gépembe (Kodak cx 7300)? Az árlistákon olyanokat látok pl. hogy Sec. Di.,Compact Flash, Smart Media, Multimedia card, Smart media, Memory stick, XD picture card, ezek között mi a különbség? Kösz

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!