Keresés

Részletes keresés

Egér Fogó Creative Commons License 2004-10-04 08:03:30 80
Szerintem jobban jársz, ha veszel egy nagylátószögű kamerát... Ilyen átmérővel aranyárban vagy kritikán aluli minőségben vehetsz.
A hozzászólás:
pocketout Creative Commons License 2004-10-03 02:18:49 79

hello

szereték venni egy nagylátó elötétlencsét 72mm re.lehet ilyet kapni?

vagy hogy kell megoldani?adapter?

 

köszi balázs

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!