|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Csoka
2004-10-02 10:15:12
|
161
|
Nos, en tegnap voltam a palvolgyi fotonal, es az elado kedvesen szeretett volna eladni nekem egy canon altal gyartottat 30 ezerert, vagy asszem kicsit tobb volt az. Pont ezzel a kerdessel alltam ele :) A hama cuccokkal egy bajom van, hogy nem tudom mit es hol tudok megvenni. A hama oldala nem tul informativ ilyen teren, csak a viszonteladoikat irjak le, azoknak meg altalaban nincs honlapjuk. Pl a palvolgyi fotoban rakerdeztem az SF-20-as slave vakura, aszonta hogy nincs, es valami miatt folyamatosan metzet emlegetett. Igazandibol nem ertettem :)
|
|
Előzmény:
 |
P.Peter
2004-10-02 10:08:08
|
159
|
| Ha nincs az sem gond, csak egy papucsba illeszthető PC-csatit is vennie kell. Ha jól emlékszem a Hama cuccai közt van, ami egyben elosztó is két-három vakuhoz. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|