Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Csoka Creative Commons License 2004-10-02 10:15:12 161

Nos, en tegnap voltam a palvolgyi fotonal, es az elado kedvesen szeretett volna eladni nekem egy canon altal gyartottat 30 ezerert, vagy asszem kicsit tobb volt az. Pont ezzel a kerdessel alltam ele :) A hama cuccokkal egy bajom van, hogy nem tudom mit es hol tudok megvenni.  A hama oldala nem tul informativ ilyen teren, csak a viszonteladoikat irjak le, azoknak meg altalaban nincs honlapjuk. Pl a palvolgyi fotoban rakerdeztem az SF-20-as slave vakura, aszonta hogy nincs, es valami miatt folyamatosan metzet emlegetett. Igazandibol nem ertettem :)

 

Előzmény:
P.Peter Creative Commons License 2004-10-02 10:08:08 159
Ha nincs az sem gond, csak egy papucsba illeszthető PC-csatit is vennie kell. Ha jól emlékszem a Hama cuccai közt van, ami egyben elosztó is két-három vakuhoz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!