Keresés

Részletes keresés

Bordódy Kristóf Creative Commons License 2004-10-01 12:25:59 52

Gázkamrába velük. :))

Vagy átnevelő táborba. :))

A hozzászólás:
Timna Creative Commons License 2004-10-01 09:42:44 48

nekem pl semmi bajom a gazdagokkal.

inkább az ilyen demagóg élhetetlen faszokat utálom, akiknek van pénzük és idejük emeltdíjas sms-ben panaszkodni a reggeli tvműsorban, hogy bezzek _nekik_ 20 éves fizetésük a bkv igazgató prémiuma. véletlen sem 20 másik ember 1 éves fizetése vagy ilyesmi. véletlen sem bármi más, csak ŐK a fontosak, nem tudnak érvényesülni, tán meg se próbálják, csak a rinya megy hogy bezzeg a másiknak mennyi van, ergo csak geci és lusta, méltánytalan lehet.

Előzmény:
mibi Creative Commons License 2003-10-15 20:54:20 36
Miert kene barmit is visszaadnia? Kovetett el torvenysertest?

Egyebkent ezert van herotom ettol az orszagtol. Itt mindenki gazdag szeretni lenni, de addig is mindneki gyuloli a gazdagokat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!