|
|
|
|
 |
Bordódy Kristóf
2004-10-01 12:25:59
|
52
|
Gázkamrába velük. :))
Vagy átnevelő táborba. :)) |
|
A hozzászólás:
 |
Timna
2004-10-01 09:42:44
|
48
|
nekem pl semmi bajom a gazdagokkal.
inkább az ilyen demagóg élhetetlen faszokat utálom, akiknek van pénzük és idejük emeltdíjas sms-ben panaszkodni a reggeli tvműsorban, hogy bezzek _nekik_ 20 éves fizetésük a bkv igazgató prémiuma. véletlen sem 20 másik ember 1 éves fizetése vagy ilyesmi. véletlen sem bármi más, csak ŐK a fontosak, nem tudnak érvényesülni, tán meg se próbálják, csak a rinya megy hogy bezzeg a másiknak mennyi van, ergo csak geci és lusta, méltánytalan lehet. |
|
Előzmény:
 |
mibi
2003-10-15 20:54:20
|
36
|
Miert kene barmit is visszaadnia? Kovetett el torvenysertest?
Egyebkent ezert van herotom ettol az orszagtol. Itt mindenki gazdag szeretni lenni, de addig is mindneki gyuloli a gazdagokat. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|