Lehet,hogy meg is teszi!!!!
A választásokon úgy nyert,hogy "bevásárolta"magát a miniszterelnöki székbe.
És ezzel olyan pozícióba hozta magát,hogy NAGYBAN IS ELJÁTSZHATJA" az öszödi villavásárlást.
Magyarán az egyébbként a zsebébe folyó és PAPÍRON tőrvényes "morálisan gusztustalan" ügyletekbő befolyó eredeti tőkefelhalmozást,nagy reklámozás közepette visszateszi az államkasszába.
Ezzel ha sikerűl "megvásárol" egy nagyszámú szavazót a 2006-os vállasztásokra!!!!!
És ha számításai bejönnek ŐT fogja ez a szerencsétlen félrevezetett nép megvállasztani.!!!!!!!!!!
Egy hasonlattal élve ez olyan,mint mikor ellopják a falu magtárábol az évi gabonatermést,majd a terület tulajdonosa a saját ellopott termésüket visszADVA KISEGÍTI AZ ELKESEREDETT EMBEREKET!!!
aKIK EZÉRT AZ ÉGIG MAGASZTALJÁK "A JÓTEVŐ"TOLVAJT!!!!!!!!!!!
Igen uraim most következik a sajt kiéneklése.
És nem véletlen,hogy ferike mindjárt rendet tesz "maga körűl"!!
A régi társaságot lelöki a pincébe és rájuk zárja az ajtót.
És ezt úgy tudta megtenni,hogy LEHÍVTA ŐKET BOROZNI!!!!!!! Mindenesetre nem semmi a csávó.
De ha ezt megteszi nem sok reggelit kellene neki már elfogyasztani!!!!
Mert nincsen az az isten aki megvédené a lincseléstől. |