Keresés

Részletes keresés

Timna Creative Commons License 2004-10-01 09:40:04 47
vegyél már be nyugatót, lehetőleg 2 dobozzal mindjárt.
A hozzászólás:
harapofogo Creative Commons License 2004-10-01 08:54:22 43

Lehet,hogy meg is teszi!!!!

A választásokon úgy nyert,hogy "bevásárolta"magát a miniszterelnöki székbe.

És ezzel olyan pozícióba hozta magát,hogy NAGYBAN IS ELJÁTSZHATJA" az öszödi villavásárlást.

Magyarán az egyébbként a zsebébe folyó és PAPÍRON tőrvényes "morálisan gusztustalan" ügyletekbő befolyó eredeti tőkefelhalmozást,nagy reklámozás közepette visszateszi az államkasszába.

Ezzel ha sikerűl "megvásárol" egy nagyszámú szavazót a 2006-os vállasztásokra!!!!!

És ha számításai bejönnek ŐT fogja ez a szerencsétlen félrevezetett nép megvállasztani.!!!!!!!!!!

Egy hasonlattal élve ez olyan,mint mikor ellopják a falu magtárábol az évi gabonatermést,majd a terület tulajdonosa a saját ellopott termésüket visszADVA KISEGÍTI AZ ELKESEREDETT EMBEREKET!!!

aKIK EZÉRT AZ ÉGIG MAGASZTALJÁK "A JÓTEVŐ"TOLVAJT!!!!!!!!!!!

Igen uraim most következik a sajt kiéneklése.

És nem véletlen,hogy ferike mindjárt rendet tesz "maga körűl"!!

A régi társaságot lelöki a pincébe és rájuk zárja az ajtót.

És ezt úgy tudta megtenni,hogy LEHÍVTA ŐKET BOROZNI!!!!!!!
Mindenesetre nem semmi a csávó.

De ha ezt megteszi nem sok reggelit kellene neki már elfogyasztani!!!!

Mert nincsen az az isten aki megvédené a lincseléstől.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!