Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
pitman Creative Commons License 2004-09-27 08:07:41 154
Mi köze ennek az AF segédfényhez? Én nem arról beszéltem, amikor a gépen nincs segédfény és a vakut használja annak (300D). A digi gépek többsége vakuzáskor kettőt villant, mivel az elsővel méri a vényt a fő villanás teljesítményének beállításához. Ha a slave vaku csak az első villanásra tud villanni, akkor a mérő villanásra fog reagálni, a gép így csoldálatos fényviszonyokat fog tapasztalni, beállítja a fényerőt ennek megfelelően, majd kapsz egy sötét képet eredményül (hacsak a slave nem tud rögtön villanni mégegyet a következő villanásra). Egyébként ez a két villanás nagyon gyorsan követi egymást, van aki észre sem veszi, olyan, mintha csak egyet villant volna.
Előzmény:
ozy Creative Commons License 2004-09-25 10:36:57 153
nem feltetlenul. A Canon A* sorozataban az AF segedfeny egy kis narancs lampa, es igy csak egyet villan....

ozy

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!