Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ferint Creative Commons License 2004-09-24 16:19:14 171

Sem az Olympus sem a Fuji NEM gyártott xD kártyát. Most sem gyárt és egy darabig nem is fog.

Csak a nevüket szitáztatják rá.

Előzmény:
Peti.22. Creative Commons License 2004-08-13 22:51:14 167

Egy kérdés: Itt szó van a kártya sebességéről, de a gép mekkora sebességgel tud írni, olvasni? Nekem spec. Olympus C-750-esem van. Ezek a gépek sokkal gyorsabbak, csak a kártya "fogja vissza"?

És még valami: xD kártyát Olympuson és Fujin kívül gyárt valaki, esetleg olcsóbban?

 

Más. A régi gépemben asszem Apacher "márkájú" kártya volt és tökéletesen működött. Tehát tapasztalatom alapján ilyet nyugodtan vegyetek...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!