|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
ferint
2004-09-24 16:16:36
|
170
|
HP 635 híresen rossz gép. Nagyon sok a hibás darab köztük.
Sandisk híresen jó nevű gyártó. Én még csak hírből hallottam rossz kártyájukról.
Szerintem 99% hogy nem a kártyával van a baj... |
|
Előzmény:
 |
gomaster2
2004-08-06 15:30:11
|
164
|
Szakértők figyelmébe!
Kaptam egy HP635-ös gépet vettem hozzá egy Sandisk 128MB SD kártyát.
A gép már 2. alkalommal rontotta el a kártyát, ezek után ha bekapcsolom a gép lefagy, kikapcsolni csak teljes áramtalanítással lehet.
Kártya nélkül ugyanez a gép tökéletesen működik.
A bátyámnak ugyanilyen gépe van ugyanekkora kártyával csak az Kingston és ilyen gondja sose volt.
A Hama Kft. szervizese azt mondta hogy 10 visszavitt 128 as kártyából 8 HP635-ben volt és ez típushiba.
A gépet kicseréltettem egy újra a HP-vel és most várom vissza a Hama-tól a kártyát.
És imádkozom.....
Kinek van tapaszalata Sandisk SD kártyával (v. más márkával ) a HP635 gépben.
Minden tapaszatlatot előre is köszönök
Varga Csaba |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|