Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ferint Creative Commons License 2004-09-24 16:16:36 170

HP 635 híresen rossz gép. Nagyon sok a hibás darab köztük.

Sandisk híresen jó nevű gyártó. Én még csak hírből hallottam rossz kártyájukról.

Szerintem 99% hogy nem a kártyával van a baj...

Előzmény:
gomaster2 Creative Commons License 2004-08-06 15:30:11 164

Szakértők figyelmébe!

 

Kaptam egy HP635-ös gépet vettem hozzá egy Sandisk 128MB SD kártyát.

 

A gép már 2. alkalommal rontotta el a kártyát, ezek után ha bekapcsolom a gép lefagy, kikapcsolni csak teljes áramtalanítással lehet.

Kártya nélkül ugyanez a gép tökéletesen működik.

 

A bátyámnak ugyanilyen gépe van ugyanekkora kártyával csak az Kingston és ilyen gondja sose volt.

 

A Hama Kft. szervizese azt mondta hogy 10 visszavitt 128 as kártyából 8 HP635-ben volt és ez típushiba.

 

A gépet kicseréltettem egy újra a HP-vel és most várom vissza a Hama-tól a kártyát.

És imádkozom.....

 

Kinek van tapaszalata Sandisk SD kártyával (v. más márkával ) a HP635 gépben.

 

Minden tapaszatlatot előre is köszönök

 

Varga Csaba

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!