Keresés

Részletes keresés

KZoly Creative Commons License 2004-09-27 14:57:25 130
Nem lehetne, hogy legközelebb egy kicsit korábban szólj?
A hozzászólás:
rgb99 Creative Commons License 2004-09-24 14:22:30 129

Sziasztok!

Rég jártam erre.

A következő fotótanfolyamot 2004. 09. 28.-án indítom.

Bővebbet:

kanazaro@freemail.hu

 

Gábor:

Lehet, hogy tavaszra tervezek fotóstábort.

12-15 főre.

Természetfotózással, műtermivel...stb.

Tervezés-szervezés alatt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!