Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2004-09-22 11:06:08 0

Csá,

 

én egy másikban vettem....a hely szép, biztosan a kivitelezés is az lesz, viszont autó kell, a közlekedés elég gyengus.

 

bye

sterbuck

Előzmény:
leif ist leif Creative Commons License 2004-04-25 17:30:56 -
A III. ker. Nánási út mellett épülő Club Római Parthoz kérem azok véleményét, akik már fontolóra vették itt lakás (üdülő) vásárlását.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!