|
|
|
|
 |
TAMASCS
2004-09-20 12:15:06
|
2
|
Gondolom akkor ilyen:

Én saját magamnak szereltem fel közvetlen a kazán mellé 220 cm magasan.
A szolgáltató elvileg csak az óráig felelős, inkább azokat érdemes macerálni, akik a kazánt szerelték fel. Vagy visszavinni a készüléket.
Tamascs |
|
A hozzászólás:
 |
Honey74
2004-09-20 11:11:53
|
1
|
Emlékeim szerint monox.
A felszerelő cég szerintem nem ért semmihez,csak a pénzt szedik le az emberről.Amikor átszereltettem a kijövő szakember a lakásriasztónkat kezdte bütykölni,úgy kellett rászólni,hogy nem azt kell átszerelni.
A szolgáltató - tigáz - szerintetek nem tudna segíteni?
H. |
|
Előzmény:
 |
TAMASCS
2004-09-20 10:57:12
|
0
|
Milyen riasztód van? Nekem a Monox is beriaszt néha, kb. 3 havonta. Ilyenkor nullázok egyet rajta és megint működik egy darabig. Szerencsére ilyenkor nem visít, csak az összes LED (Normál/Gáz/CO) világít.
Ha a gázszerelők szerint nincs szivárgás, legjobb lenne visszavinni a riasztót és becseréltetni.
Tamascs |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|