Keresés

Részletes keresés

TAMASCS Creative Commons License 2004-09-20 12:15:06 2

Gondolom akkor ilyen:

 

 

Én saját magamnak szereltem fel közvetlen a kazán mellé 220 cm magasan.

 

A szolgáltató elvileg csak az óráig felelős, inkább azokat érdemes macerálni, akik a kazánt szerelték fel. Vagy visszavinni a készüléket.

 

Tamascs

A hozzászólás:
Honey74 Creative Commons License 2004-09-20 11:11:53 1

Emlékeim szerint monox.

A felszerelő cég szerintem nem ért semmihez,csak a pénzt szedik le az emberről.Amikor átszereltettem a kijövő szakember a lakásriasztónkat kezdte bütykölni,úgy kellett rászólni,hogy nem azt kell átszerelni.

A szolgáltató - tigáz - szerintetek nem tudna segíteni?

 

H.

Előzmény:
TAMASCS Creative Commons License 2004-09-20 10:57:12 0

Milyen riasztód van? Nekem a Monox is beriaszt néha, kb. 3 havonta. Ilyenkor nullázok egyet rajta és megint működik egy darabig. Szerencsére ilyenkor nem visít, csak az összes LED (Normál/Gáz/CO) világít.

Ha a gázszerelők szerint nincs szivárgás, legjobb lenne visszavinni a riasztót és becseréltetni.

 

Tamascs

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!