Keresés

Részletes keresés

Honey74 Creative Commons License 2004-09-20 11:11:53 1

Emlékeim szerint monox.

A felszerelő cég szerintem nem ért semmihez,csak a pénzt szedik le az emberről.Amikor átszereltettem a kijövő szakember a lakásriasztónkat kezdte bütykölni,úgy kellett rászólni,hogy nem azt kell átszerelni.

A szolgáltató - tigáz - szerintetek nem tudna segíteni?

 

H.

A hozzászólás:
TAMASCS Creative Commons License 2004-09-20 10:57:12 0

Milyen riasztód van? Nekem a Monox is beriaszt néha, kb. 3 havonta. Ilyenkor nullázok egyet rajta és megint működik egy darabig. Szerencsére ilyenkor nem visít, csak az összes LED (Normál/Gáz/CO) világít.

Ha a gázszerelők szerint nincs szivárgás, legjobb lenne visszavinni a riasztót és becseréltetni.

 

Tamascs

Előzmény:
Honey74 Creative Commons License 2004-09-20 10:37:03 -

Sziasztok,

 

Tanácsokat szeretnék kérni.

Felszereltettünk CO riasztót.Persze amilyen szerencsés vagyok,rögtön beriasztott.

Hívtam a gázszerelőt,megnézte a cirkó nem "szivárog".Jöttek a riasztósok megnézték és kicsit messzebbre szerelték.

Újabb használat...megint beriasztott.

Most ott tartok,hogy már nem merem felkapcsolni a cirkót.

 

Mit tudok még tenni,hogy megnyugodjak?

 

H.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!