|
|
|
|
 |
TAMASCS
2004-09-20 10:57:12
|
0
|
Milyen riasztód van? Nekem a Monox is beriaszt néha, kb. 3 havonta. Ilyenkor nullázok egyet rajta és megint működik egy darabig. Szerencsére ilyenkor nem visít, csak az összes LED (Normál/Gáz/CO) világít.
Ha a gázszerelők szerint nincs szivárgás, legjobb lenne visszavinni a riasztót és becseréltetni.
Tamascs |
|
A hozzászólás:
 |
Honey74
2004-09-20 10:37:03
|
-
|
Sziasztok,
Tanácsokat szeretnék kérni.
Felszereltettünk CO riasztót.Persze amilyen szerencsés vagyok,rögtön beriasztott.
Hívtam a gázszerelőt,megnézte a cirkó nem "szivárog".Jöttek a riasztósok megnézték és kicsit messzebbre szerelték.
Újabb használat...megint beriasztott.
Most ott tartok,hogy már nem merem felkapcsolni a cirkót.
Mit tudok még tenni,hogy megnyugodjak?
H.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|