Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2004-09-12 10:36:41 151
a digihez régi automata vaku is elég, ha nincs feszültség-gond (ovass vissza)
Előzmény:
xion_81 Creative Commons License 2004-09-11 18:50:40 149

Sziasztok !

 

Segítséget és tanácsot kérek! Milyen vakut vegyek.

Elsősorban esküvői fotózára kellene és rendezvényfotózásra persze biztos haszbálom kint derítésre is..

 

Fényképezőgép.: Panasonic FZ-10

vakupapucs      .: középpontos érintkező ( a gép csak elvillantja,vezérelni nem tudja a vakukat!)

 

Olyan megoldás is érdekel amit az FZ10 ugyan most nem tud kihasznáni de a remélhető következő gépem majd valamikor a Canon 20D vagy akkor már akár 30-40D is tud használni!

 

Segítségeteket előre is köszönöm! Akár linkeket is ajánlhattok !

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!