|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2004-09-12 10:35:25
|
150
|
canonhoz E-TTL-t ismerö vaku kell neked.
a digigéphez olyan, aminek saját automatikája (is) van.
Talán a Metzek közt van ilyen, keresd meg Majdnemet, ö azt hiszem ilyet használ. |
|
Előzmény:
 |
xion_81
2004-09-11 18:50:40
|
149
|
Sziasztok !
Segítséget és tanácsot kérek! Milyen vakut vegyek.
Elsősorban esküvői fotózára kellene és rendezvényfotózásra persze biztos haszbálom kint derítésre is..
Fényképezőgép.: Panasonic FZ-10
vakupapucs .: középpontos érintkező ( a gép csak elvillantja,vezérelni nem tudja a vakukat!)
Olyan megoldás is érdekel amit az FZ10 ugyan most nem tud kihasznáni de a remélhető következő gépem majd valamikor a Canon 20D vagy akkor már akár 30-40D is tud használni!
Segítségeteket előre is köszönöm! Akár linkeket is ajánlhattok ! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|