|
|
|
|
 |
carlos z.
2004-09-08 16:48:44
|
6
|
| Akkor lássuk, hogy mennyi az annyi! cz. |
|
A hozzászólás:
 |
Gj
2004-09-08 16:23:13
|
5
|
Csak a kontraszt miatt írtam ennyire durva példát. Én is gondolkoztam rajta, hogy mentős legyek-e, de még nem ismertem meg a szakma minden nyűgjét ahhoz, hogy valóban eldöntsem, hogy megéri-e ez nekem a kevés fizetés ellenére. Mert sajnos az alkoholista phurdéhoz is ki kell menni, és rajta is ugyanúgy kell segíteni, meg a 120 kilós kövér disznón is, aki csak a hurkát zabálja, meg a tévé előtt döglik, mozgás meg semmi. Nem hinném, hogy egyik pillanatról a másikra hízott el, és hogy az orvosa nem figyelmeztette. Aztán meg csak pislog, amikor mondják neki, hogy jó napot kívánok, önnek infarktusa volt, meg cukorbeteg lett, és megnőtt a vércukorszintje, és ettől kapott kómát...
Épp ma is megtanultam, hogy az állam a normális jó munkásembereken élősködik. :( |
|
Előzmény:
 |
murray
2004-09-08 16:08:53
|
4
|
ha meg valaki a szeretett munkája vagy aközött választhat hogy a gyerekének adni adjon inkább a jobban fizetett munkát vállalnám. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|