|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
MakróFotós
2004-09-06 12:38:19
|
145
|
Ha olyan a vakukioldó lehet, hogy beállítható.Ami nekem van soligor az elvillantja elsőre. A legújabb soligor vakukban van már ilyen opció, amelyikben slave van.(állítható, hogy melyik villanásra süsse el a vakut)
Nem tudom pontosan hányat villant a géped, de a digitális gépekre nagy általánosságban elmondható, hogy először egy kisenergiájú mérővillantást adnak le, majd a visszaverődést kiértékelve, adják le a teljes energiás villantást. |
|
Előzmény:
 |
SchAnti
2004-09-06 12:20:16
|
144
|
DE az alap slave kioldókon is be lehet állítani, hogy az első, vagy a második villanásra kapcsoljanak nem?
Amúgy ez a 2x villanás biztos?
Miért villanna kettőt?
Fuji S7000-es gépem van.
Csak középérintkezős vakupapucsa van, nincs TTl, se semmi.
Honnan lehet megtudni, hogy hányat villant? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|