Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
MakróFotós Creative Commons License 2004-09-06 12:38:19 145

Ha olyan a vakukioldó lehet, hogy beállítható.Ami nekem van soligor az elvillantja elsőre. A legújabb soligor vakukban van már ilyen opció, amelyikben slave van.(állítható, hogy melyik villanásra süsse el a vakut)

 

Nem tudom pontosan hányat villant a géped, de a digitális gépekre nagy általánosságban elmondható, hogy először egy kisenergiájú mérővillantást adnak le, majd a visszaverődést kiértékelve, adják le a teljes energiás villantást.

Előzmény:
SchAnti Creative Commons License 2004-09-06 12:20:16 144

DE az alap slave kioldókon is be lehet állítani, hogy az első, vagy a második villanásra kapcsoljanak nem?

Amúgy ez a 2x villanás biztos?

Miért villanna kettőt?

 

Fuji S7000-es gépem van.

Csak középérintkezős vakupapucsa van, nincs TTl, se semmi.

Honnan lehet megtudni, hogy hányat villant?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!