|
|
|
|
 |
ametiszt
2004-09-08 09:46:26
|
508
|
"Találtam többféle hangszigetelő tapétát, azok közül választanék"
Megtennéd, légyszi, hogy leírod, melyek ezek, és mennyiért és hol láttad őket? Vagy csak legalább a honlap címét (ha a netről szedted?) Köszi előre is. |
|
A hozzászólás:
 |
DegeneraBocsinka
2004-09-06 08:32:13
|
506
|
Üdv mndenkinek!
Nálunk "csak" két falat kellene szigetelni, de mivel nem olyan súlyos a helyzet, mint a hozzászólók többségénél, valami olcsóbb megoldást keresek.
Találtam többféle hangszigetelő tapétát, azok közül választanék, de egyelőre nem tudok. Például a Recitext kenhető pamuttapétáról hallott már valaki akár jót, akár rosszat? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|