Keresés

Részletes keresés

Lord Iffy Creative Commons License 2004-09-03 14:17:41 28

Riki, igen cuki. egy roszcsont nyurgaburga cuki kis görcs. :O)))

Én meg imádom! :O))))

 

 

Vavis dehogynem láttad!!! Biztos hogy mutattam, kikérem magamnak a gyanusitást! :O))

A hozzászólás:
riki86 Creative Commons License 2004-09-02 12:14:41 26
Jajjj, de cuki!!!! :o))))
Előzmény:
Lord Iffy Creative Commons License 2004-09-01 13:40:07 23

Iffy és Cipó köszöni szépen a nemes cél érdekében! :O))))

(természetesen ha anyagi vonzata is van majd megbeszéljük, addig is

ajándékba fogadd el kérlek ezt a szép virágot...öööö...izé növényt.:O)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!