|
|
|
|
 |
Lord Iffy
2004-09-03 14:17:41
|
28
|
Riki, igen cuki. egy roszcsont nyurgaburga cuki kis görcs. :O)))
Én meg imádom! :O))))
Vavis dehogynem láttad!!! Biztos hogy mutattam, kikérem magamnak a gyanusitást! :O)) |
|
A hozzászólás:
 |
riki86
2004-09-02 12:14:41
|
26
|
| Jajjj, de cuki!!!! :o)))) |
|
Előzmény:
 |
Lord Iffy
2004-09-01 13:40:07
|
23
|
Iffy és Cipó köszöni szépen a nemes cél érdekében! :O))))
(természetesen ha anyagi vonzata is van majd megbeszéljük, addig is
ajándékba fogadd el kérlek ezt a szép virágot...öööö...izé növényt.:O)))
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|