|
|
|
|
 |
Lord Iffy
2004-09-02 09:45:44
|
25
|
persze köszönöm! :O)))
|
|
A hozzászólás:
 |
Mooni
2004-09-02 09:33:46
|
24
|
Köszönöm a szép virágot! Miért lenne anyagi vonzata? Van egy rossz hírem viszont, valóban most váltják, és a régi elég csúnya. Tud várni egy kicsit a dolog? Ha igen majd írok mailt, mikorra szép és új lesz a tollazat. OK? |
|
Előzmény:
 |
Lord Iffy
2004-09-01 13:40:07
|
23
|
Iffy és Cipó köszöni szépen a nemes cél érdekében! :O))))
(természetesen ha anyagi vonzata is van majd megbeszéljük, addig is
ajándékba fogadd el kérlek ezt a szép virágot...öööö...izé növényt.:O)))
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|