Keresés

Részletes keresés

Lord Iffy Creative Commons License 2004-09-02 09:45:44 25
persze köszönöm! :O)))
A hozzászólás:
Mooni Creative Commons License 2004-09-02 09:33:46 24

Köszönöm a szép virágot! Miért lenne anyagi vonzata? Van egy rossz hírem viszont, valóban most váltják, és a régi elég csúnya. Tud várni egy kicsit a dolog? Ha igen majd írok mailt, mikorra szép és új lesz a tollazat. OK?

Előzmény:
Lord Iffy Creative Commons License 2004-09-01 13:40:07 23

Iffy és Cipó köszöni szépen a nemes cél érdekében! :O))))

(természetesen ha anyagi vonzata is van majd megbeszéljük, addig is

ajándékba fogadd el kérlek ezt a szép virágot...öööö...izé növényt.:O)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!