Keresés

Részletes keresés

Caipi Creative Commons License 2004-09-01 16:42:50 505
Wow, murray kedves, hogy még költesz is.. Tittára meg vagyok hatva!:-) Sokat kapsz majd inni..!:-) (Boroskólát, mert azt én is szeretem.) Majd találjátok ki fijug hogy mikor.
A hozzászólás:
murray Creative Commons License 2004-09-01 15:01:20 504

nekem jó a boros-kóla, fröccs meg ilyesmi, semmi sznobizmus!:-)

 

"-megyek az út másik felén

-kemény kő a szívem helyén

-értsd meg, jegyezd meg jól...

-Caipihoz felcsöngetek éééén! :-)))"

 

 

Előzmény:
Caipi Creative Commons License 2004-09-01 10:46:35 503
Well, szóval vendégeim lesznek..:-) Csak majd mondjátok meg, hogy milyen piát vegyek! (Bár Csinnek ezek szerint marad az őszibarackos Rauch Ice Tea, jól emlékszem?)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!