|
|
|
|
 |
Caipi
2004-09-01 16:42:50
|
505
|
| Wow, murray kedves, hogy még költesz is.. Tittára meg vagyok hatva!:-) Sokat kapsz majd inni..!:-) (Boroskólát, mert azt én is szeretem.) Majd találjátok ki fijug hogy mikor. |
|
A hozzászólás:
 |
murray
2004-09-01 15:01:20
|
504
|
nekem jó a boros-kóla, fröccs meg ilyesmi, semmi sznobizmus!:-)
"-megyek az út másik felén
-kemény kő a szívem helyén
-értsd meg, jegyezd meg jól...
-Caipihoz felcsöngetek éééén! :-)))"
|
|
Előzmény:
 |
Caipi
2004-09-01 10:46:35
|
503
|
| Well, szóval vendégeim lesznek..:-) Csak majd mondjátok meg, hogy milyen piát vegyek! (Bár Csinnek ezek szerint marad az őszibarackos Rauch Ice Tea, jól emlékszem?) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|