Keresés

Részletes keresés

Vavis Creative Commons License 2004-09-03 14:02:24 27
Ezt a Cipóképet se láttam még!:o))) Iffy mit dugdosol még?:O)))))))))
riki86 Creative Commons License 2004-09-02 12:14:41 26
Jajjj, de cuki!!!! :o))))
Mooni Creative Commons License 2004-09-02 09:33:46 24

Köszönöm a szép virágot! Miért lenne anyagi vonzata? Van egy rossz hírem viszont, valóban most váltják, és a régi elég csúnya. Tud várni egy kicsit a dolog? Ha igen majd írok mailt, mikorra szép és új lesz a tollazat. OK?

A hozzászólás:
Lord Iffy Creative Commons License 2004-09-01 13:40:07 23

Iffy és Cipó köszöni szépen a nemes cél érdekében! :O))))

(természetesen ha anyagi vonzata is van majd megbeszéljük, addig is

ajándékba fogadd el kérlek ezt a szép virágot...öööö...izé növényt.:O)))

Előzmény:
Mooni Creative Commons License 2004-09-01 13:08:19 22

Az elsőig - szárnyvég-, a másodikon már sok a husi. Én az elsőt is szeretem levesben, de "föláldozom" a nemes cél érdekében!! ;) Egyszerre csak kettő, mert ugye a kacsa is elég tollas jószág, és így is több óra mire megpucolok egyet. Lehet, hogy várni kéne egy-két hónapot, mert most váltják a tollukat. Majd megnézem és referálok.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!