|
|
|
|
 |
Vavis
2004-09-03 14:02:24
|
27
|
| Ezt a Cipóképet se láttam még!:o))) Iffy mit dugdosol még?:O))))))))) |
|
 |
riki86
2004-09-02 12:14:41
|
26
|
| Jajjj, de cuki!!!! :o)))) |
|
 |
Mooni
2004-09-02 09:33:46
|
24
|
Köszönöm a szép virágot! Miért lenne anyagi vonzata? Van egy rossz hírem viszont, valóban most váltják, és a régi elég csúnya. Tud várni egy kicsit a dolog? Ha igen majd írok mailt, mikorra szép és új lesz a tollazat. OK? |
|
A hozzászólás:
 |
Lord Iffy
2004-09-01 13:40:07
|
23
|
Iffy és Cipó köszöni szépen a nemes cél érdekében! :O))))
(természetesen ha anyagi vonzata is van majd megbeszéljük, addig is
ajándékba fogadd el kérlek ezt a szép virágot...öööö...izé növényt.:O)))
 |
|
Előzmény:
 |
Mooni
2004-09-01 13:08:19
|
22
|
Az elsőig - szárnyvég-, a másodikon már sok a husi. Én az elsőt is szeretem levesben, de "föláldozom" a nemes cél érdekében!! ;) Egyszerre csak kettő, mert ugye a kacsa is elég tollas jószág, és így is több óra mire megpucolok egyet. Lehet, hogy várni kéne egy-két hónapot, mert most váltják a tollukat. Majd megnézem és referálok.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|