Keresés

Részletes keresés

Lord Iffy Creative Commons License 2004-09-01 13:40:07 23

Iffy és Cipó köszöni szépen a nemes cél érdekében! :O))))

(természetesen ha anyagi vonzata is van majd megbeszéljük, addig is

ajándékba fogadd el kérlek ezt a szép virágot...öööö...izé növényt.:O)))

A hozzászólás:
Mooni Creative Commons License 2004-09-01 13:08:19 22

Az elsőig - szárnyvég-, a másodikon már sok a husi. Én az elsőt is szeretem levesben, de "föláldozom" a nemes cél érdekében!! ;) Egyszerre csak kettő, mert ugye a kacsa is elég tollas jószág, és így is több óra mire megpucolok egyet. Lehet, hogy várni kéne egy-két hónapot, mert most váltják a tollukat. Majd megnézem és referálok.

 

Előzmény:
Lord Iffy Creative Commons License 2004-09-01 12:18:13 20

hát az a tollas az első csukóig. de lehet a másodikig is. hogy hivják azt?!? :O)))

kit tudjam száritani és jó tollas legyen, az a lényeg. tudod azt szoktuk rákötözni a dummykra. több is jöhet nyugodtan.

azt ugy sem szokták megenni, ugye?

 

Riki kedves! :O)))

köszi a tippet.

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!