|
|
|
|
 |
Mooni
2004-09-01 13:08:19
|
22
|
Az elsőig - szárnyvég-, a másodikon már sok a husi. Én az elsőt is szeretem levesben, de "föláldozom" a nemes cél érdekében!! ;) Egyszerre csak kettő, mert ugye a kacsa is elég tollas jószág, és így is több óra mire megpucolok egyet. Lehet, hogy várni kéne egy-két hónapot, mert most váltják a tollukat. Majd megnézem és referálok.
|
|
A hozzászólás:
 |
Lord Iffy
2004-09-01 12:18:13
|
20
|
hát az a tollas az első csukóig. de lehet a másodikig is. hogy hivják azt?!? :O)))
kit tudjam száritani és jó tollas legyen, az a lényeg. tudod azt szoktuk rákötözni a dummykra. több is jöhet nyugodtan.
azt ugy sem szokták megenni, ugye?
Riki kedves! :O)))
köszi a tippet.
|
|
Előzmény:
 |
Mooni
2004-09-01 12:12:54
|
19
|
| OK. De ugye biztos csak a szárnya vége kell? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|