Keresés

Részletes keresés

Lord Iffy Creative Commons License 2004-09-01 12:18:13 20

hát az a tollas az első csukóig. de lehet a másodikig is. hogy hivják azt?!? :O)))

kit tudjam száritani és jó tollas legyen, az a lényeg. tudod azt szoktuk rákötözni a dummykra. több is jöhet nyugodtan.

azt ugy sem szokták megenni, ugye?

 

Riki kedves! :O)))

köszi a tippet.

 

 

 

A hozzászólás:
Mooni Creative Commons License 2004-09-01 12:12:54 19
OK. De ugye biztos csak a szárnya vége kell?
Előzmény:
Lord Iffy Creative Commons License 2004-09-01 11:32:31 17

igen, Bp-i!

Légyszi ha nem felejtesz el szólj!! köszi köszi!

iffy kukac mailbox pont hu emilcimen elérsz, de majd figyuzom ezt a topikot is!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!