|
|
|
|
 |
Mooni
2004-09-01 12:12:54
|
19
|
| OK. De ugye biztos csak a szárnya vége kell? |
|
A hozzászólás:
 |
Lord Iffy
2004-09-01 11:32:31
|
17
|
igen, Bp-i!
Légyszi ha nem felejtesz el szólj!! köszi köszi!
iffy kukac mailbox pont hu emilcimen elérsz, de majd figyuzom ezt a topikot is! |
|
Előzmény:
 |
Mooni
2004-09-01 11:28:07
|
16
|
| Ha gondolod, amikor lesz időm kacsát vágni elteszem neked, ha Bp-i az illetőséged. De időpontot előre most nem tudok mondani, esetleg egyeztethetünk majd. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|