Keresés

Részletes keresés

Mooni Creative Commons License 2004-09-01 12:12:54 19
OK. De ugye biztos csak a szárnya vége kell?
A hozzászólás:
Lord Iffy Creative Commons License 2004-09-01 11:32:31 17

igen, Bp-i!

Légyszi ha nem felejtesz el szólj!! köszi köszi!

iffy kukac mailbox pont hu emilcimen elérsz, de majd figyuzom ezt a topikot is!

Előzmény:
Mooni Creative Commons License 2004-09-01 11:28:07 16
Ha gondolod, amikor lesz időm kacsát vágni elteszem neked, ha Bp-i az illetőséged. De időpontot előre most nem tudok mondani, esetleg egyeztethetünk majd.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!